"ІнтерХім-СДЮСШОР ім. Литвака" здолав "Чайку-ДЮС"

Просмотров: 688

19 листопада у Жіночій Суперлізі відбувся один поєдинок. ІнтерХім-СДЮСШОР №2 здолав вдома Чайку-ДЮСШ-Бердянськ.

Першу чверть господарки виграли завдяки вдалому кидку здалеку Калібабчук. Капітан одесситок провела на майданчику усі 40 ігрових хвилин. Окрім неї без замін відіграла Юля Мусієнко. У матчі з ХАІ Юля стала найрезультативнішим гравцем матчу. Тепер найбільша небезпека йшла від Кристини Карп. Вона не лише набрала 27 очок, а й зробила 23 підбирання . Ще й 6 результативних передач віддала – показник її ефективності склав 47 балів. Це рекорд сезону. Грізною зброєю у гостей булла нев'януча Олександра Радуловіч – 25 очок. Її чоловік Срджан Радуловіч щось палко пояснював її одноклубницям під час тайм-аутів. Його слова подіяли у третій чверті, яку Бердянськ виграв 23:18. Коли на початку заключної десятихвилинки Ляшко оформила триочковий і Чайка скоротила відставання до -4, здавалося, зараз вона таки наздожене ІнтерХім. Але Карп і Мітіна швидко дозволили своїй команді дистанціюватися на +11. У підсумку 75:66.

Після цієї перемоги ІнтерХім-СДЮСШОР вийшов на чисте друге місце у турнірній таблиці, а лідером чемпіонату залишається Київ-Баскет з абсолютним показником – 10 перемог поспіль.