Календарь ОШБЛ

Скачать расписание

Календар ігор. Перший етап ОШБЛ – Кваліфікація (Першість районів),

ПЕРШІСТЬ «ЧОРНОГО МОРЯ»

БАСКЕТБОЛ 3х3

 

Дата

Місце проведення

Час

Дивізіон «А»

Дивізіон «B»

Дивізіон «С»

Дивізіон «D»

МАЛИНОВСЬКИЙ РАЙОН

20.01.2020

(понеділок)

с/м

ОНВК 53

12:00 – 13:00

 

 

 

 

13:00 – 14:00

 

ОНВК № 53 – ОЗОШ 103

 

 

14:00 – 15:00

ОЗОШ № 103 – ОНВК № 53

 

 

 

15:00 – 16:00

ОЗОШ № 1 – ОЗОШ № 31

 

 

 

МАЛИНОВСЬКИЙ РАЙОН

20.01.2020

(понеділок)

с/м

ОЗОШ №25

14:00 – 13:00

ОЗОШ № 110 – ОЗОШ № 20

 

 

 

ПРИМОРСЬКИЙ РАЙОН

20.01.2020 (понеділок)

с/м

СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д.

12:00 – 13:00

 

ОЗОШ № 79 – Приморський Ліцей 0:20

 

 

СУВОРОВСЬКИЙ РАЙОН

21.01.2020

(вівторок)

с/м

ОЗОШ № 111

12:00 – 13:00

ОЗОШ № 111 – ОЗОШ № 15

 

 

 

13:00 – 14:00

ОЗОШ № 13 – ОЗОШ № 40

 

 

 

14:00 – 15:00

 

ОЗОШ № 111 – ОЗОШ № 13

 

 

15:00 – 16:00

ОЗОШ № 44 – ОЗОШ № 22

 

 

 

ПРИМОРСЬКИЙ РАЙОН

21.01.2020 (вівторок)

с/м

СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д.

12:00 – 13:00

 

ОЗОШ № 79 – Гімназія № 1 0:20

 

 

13:00 – 14:00

 

 

 

 

КИЇВСЬКИЙ РАЙОН

22.01.2020

(середа)

с/м

ОЗОШ № 82

12:00 – 13:00

 

ОЗОШ № 27 – ОЗОШ № 72

 

 

13:00 – 14:00

 

ОЗОШ № 106 – Економічний ліцей

 

 

14:00 – 15:00

 

ОЗОШ № 82 – ОЗОШ № 89

 

 

15:00 – 16:00

ОЗОШ № 82 – ОЗОШ № 81

 

 

 

ПРИМОРСЬКИЙ РАЙОН

22.01.2020 (середа)

с/м

СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д.

12:00 – 13:00

 

 

Гімназія № 1 – ОЗОШ № 22

 

13:00 – 14:00

 

 

ОНВК № 24 – ОНВК № 53

 

СУВОРОВСЬКИЙ РАЙОН

23.01.2020 (четвер)

с/м

ОНВК № 24

12:00 – 13:00

 

 

ОЗОШ № 111 – ОНВК № 24

 

13:00 – 14:00

ОНВК № 24 – ОЗОШ № 44

 

 

 

ПРИМОРСЬКИЙ РАЙОН

24.01.2020

(п’ятниця)

с/м

Європейський ліцей

12:00 – 13:00

ОЗОШ № 56  – ОЗОШ № 35

 

 

 

13:00 – 14:00

 

ОЗОШ № 56 – Приморський ліцей

 

 

14:00 – 15:00

ОЗОШ №50 – Приморський ліцей

 

 

 

15:00 – 16:00

ОЗОШ № 107 – Європейський ліцей

 

 

 

МАЛИНОВСЬКИЙ РАЙОН

27.01.2020

(понеділок)

с/м

ОНВК № 53

12:00 – 13:00

 

 

ОЗОШ № 106 – ОЗОШ № 22

 

13:00 – 14:00

 

 

 

ОЗОШ № 106 – ОЗОШ № 61

14:00 – 15:00

 

 

ОЗОШ № 65 – ОЗОШ № 43

 

15:00 – 16:00

 

 

 

 

ПРИМОРСЬКИЙ РАЙОН

27.01.2020

(понеділок)

с/м

СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д.

12:00 – 13:00

 

 

 

 

13:00 – 14:00

 

Приморський ліцей – Гімназія № 1

 

 

СУВОРОВСЬКИЙ РАЙОН

28.01.2020

(вівторок)

с/м

ОЗОШ № 111

12:00 – 13:00

 

ОЗОШ № 111 – ОЗОШ № 71

 

 

13:00 – 14:00

 

ОЗОШ № 44 – ОЗОШ № 13

 

 

14:00 – 15:00

Ігри за 5-8 місця

3 м. 1 гр. – 4 м. 2 гр.

 

 

 

15:00 – 16:00

Ігри за 5-8 місця

3 м. 2 гр. – 4 м. 1 гр.

 

 

 

СУВОРОВСЬКИЙ РАЙОН

28.01.2020

(вівторок)

с/м

ОНВК № 24

12:00 – 13:00

Ігри за 1-4 місця

1 м. 1 гр. – 2 м. 2 гр.

 

 

 

13:00 – 14:00

Ігри за 1-4 місця

1 м. 2 гр. – 2 м. 1 гр.

 

 

 

КИЇВСЬКИЙ РАЙОН

29.01.2020

(середа)

с/м

ОЗОШ № 81

12:00 – 13:00

Ігри за 7-9 місця

3м. 1гр. – 3м. 2гр.

 

 

 

13:00 – 14:00

Ігри за 4-6 місця

2м. 1гр. – 2м. 2гр.

 

 

 

14:00 – 15:00

Ігри за 1-3 місця

1м. 1гр. – 1м. 2гр.

 

 

 

МАЛИНОВСЬКИЙ / ПРИМОРСЬКИЙ РАЙОН

29.01.2020

(середа)

с/м

СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д.

12:00 – 13:00

 

 

Гімназія №1 – ОЗОШ № 106

 

13:00 – 14:00

 

ОЗОШ № 1 – ОЗОШ № 1 (Теплодар)

 

 

ПРИМОРСЬКИЙ РАЙОН / ПЕРШІСТЬ «ЧОРНОГО МОРЯ»

30.01.2020

(четвер)

с/м

СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д.

12:00 – 13:00

 

Приморський ліцей – ОЗОШ № 52

 

 

13:00 – 14:00

 

 

ОЗОШ № 111 (2 ком) – ОЗОШ № 43

 

ПЛЕЙ-ОФ ПРИМОРСЬКИЙ РАЙОН

31.01.2020

(п’ятниця)

с/м

СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д.

12:00 – 13:00

Ігри за 9 – 11 місця

3 м. 1 гр. – 3 м. 4 гр.

 

 

 

1300 – 14:00

 

Гімназія № 1 – ОЗОШ № 56

 

 

ПЛЕЙ-ОФ ПРИМОРСЬКИЙ РАЙОН

31.01.2020

(п’ятниця)

с/м

Європейський ліцей

12:00 – 13:00

Ігри 1 - 4 місця

1 м. 1 гр. – 1 м. 4 гр.

 

 

 

1300 – 14:00

Ігри 1 - 4 місця

1 м. 2 гр. – 1 м. 3 гр.

 

 

 

14:00 – 15:00

Ігри за 5 – 8 місця

2 м. 1 гр. – 2 м. 4 гр.

 

 

 

15:00 – 16:00

Ігри за 5 – 8 місця

2 м. 2 гр. – 2 м. 3 гр.

 

 

 

ПЛЕЙ-ОФ МАЛИНОВСЬКИЙ РАЙОН

03.02.2020 (понеділок)

с/м

ОНВК 53

12:00 – 13:00

Ігри за 5-8 місця

3 м. 2гр. – 4 м. 1гр.

 

 

 

1300 – 14:00

Ігри за 1-4  місця

2м. 1гр. – 1м. 2гр.

 

 

 

14:00 – 15:00

Ігри за 1-4  місця

1м. 1гр. – 2м. 2гр.

 

 

 

СУВОРОВСЬКИЙ РАЙОН БАСКЕТБОЛ 3х3

04.02.2020

(вівторок)

с/м

УСК «ОДЕСА»

11:00 – 18:00

Старша вікова категорія юнаки та дівчата 2003 року народження та молодше

Молодша вікова категорія юнаки та дівчата 2005 року народження та молодше

КИЇВСЬКИЙ РАЙОН БАСКЕТБОЛ 3х3

 05.02.2020

(середа)

с/м

УСК «ОДЕСА»

11:00 – 18:00

Старша вікова категорія юнаки та дівчата 2003 року народження та молодше

Молодша вікова категорія юнаки та дівчата 2005 року народження та молодше

ПЛЕЙ-ОФ ПРИМОРСЬКИЙ РАЙОН

07.02.2020

(п’ятниця)

с/м

Європейський ліцей

12:00 – 13:00

Ігри за 5 – 8 місця

2 м. 1 гр. – 2 м. 3 гр.

 

 

 

 

13:00 – 14:00

Ігри за 5 – 8 місця

2 м. 2 гр. – 2 м. 4 гр.

 

 

 

 

14:00 – 15:00

Ігри 1 - 4 місця

1 м. 1 гр. – 1 м. 3 гр.

 

 

 

 

15:00 – 16:00

Ігри 1 - 4 місця

1 м. 2 гр. – 1 м. 4 гр.

 

 

 

 

ПЛЕЙ-ОФ ПРИМОРСЬКИЙ РАЙОН

07.02.2020

(п’ятниця)

с/м

СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д.

12:00 – 13:00

Ігри за 9 – 11 місця

3 м. 2 гр. – 3 м. 4 гр.

 

 

 

13:00 – 14:00

 

ОЗОШ № 52 – ОЗОШ № 77

 

 

ПЛЕЙ- ОФ МАЛИНОВСЬКИЙ РАЙОН / ПЕРШІСТЬ «ЧОРНОГО МОРЯ»

10.02.2020

(понеділок)

с/м

ОНВК 53

12:00 – 13:00

 

 

 Гра 1: 1 м. 1 гр. – 2 м. 4 гр.

 

13:00 – 14:00

 

 

Гра 2: 1 м. 2 гр. – 2 м. 3 гр.

 

14:00 – 15:00

Ігри за 1-4  місця

1м. 1гр. – 2м. 1гр.

 

 

 

15:00 – 16:00

Ігри за 1-4  місця

1м. 2гр. – 2м. 2гр.

 

 

 

ПЛЕЙ-ОФ МАЛИНОВСЬКИЙ РАЙОН

10.02.2020

(понеділок)

с/м

ОЗОШ №25

13:00 – 14:00

Ігри за 5-8 місця

3 м. 1гр. – 4 м. 1гр.

 

 

 

ПЛЕЙ-ОФ СУВОРОВСЬКИЙ РАЙОН

11.02.2020

(вівторок)

с/м

ОНВК № 24

12:00 – 13:00

 

 

Гра 3: 1 м. 3 гр. – 2 м. 2 гр.

 

1300 – 14:00

 

 

Гра 4. 1 м. 4 гр. – 2 м. 1 гр.

 

14:00 – 15:00

Ігри за 1-4  місця

1м. 2гр. – 2м. 2гр.

 

 

 

15:00 – 16:00

Ігри за 1-4  місця

1м. 1гр. – 2м. 1гр.

 

 

 

ПЛЕЙ-ОФ СУВОРОВСЬКИЙ РАЙОН

11.02.2020

(вівторок)

с/м

ОЗОШ № 111

12:00 – 13:00

 

ОЗОШ № 111 – Гімназія № 7

 

 

1300 – 14:00

Ігри за 5-8 місця

3м. 1 гр. – 4м. 1 гр.

 

 

 

14:00 – 15:00

Ігри за 5-8 місця

3м. 2 гр. – 4м. 2 гр.

 

 

 

ПЛЕЙ-ОФ КИЇВСЬКИЙ РАЙОН

12.02.2020

(середа)

с/м

ОЗОШ №81

12:00 – 13:00

Ігри за 7-9 місця

3м. 2гр. – 3м. 3гр.

 

 

 

13:00 – 14:00

Ігри за 4-6 місця

2м. 2гр. – 2м. 3гр.

 

 

 

14:00 – 15:00

Ігри за 1-3 місця

1м. 2гр. – 1м. 3гр.

 

 

 

ПЛЕЙ-ОФ ПЕРШІСТЬ «ЧОРНОГО МОРЯ»

13.02.2020

(середа)

с/м

СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д.

12:00 – 13:00

 

 

 

Гра 1: 1 м. 1 гр. – 2 м. 4 гр.

13:00 – 14:00

 

 

 

Гра 2: 1 м. 2 гр. – 2 м. 3 гр.

ПЛЕЙ-ОФ ПРИМОРСЬКИЙ РАЙОН

15.02.2020

(п’ятниця)

с/м

СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д.

12:00 – 13:00

 

ОЗОШ № 52 – ОЗОШ № 56

 

 

13:00 – 14:00

 

Гімназія № 1 – ОЗОШ № 77

 

 

ПЛЕЙ-ОФ ПРИМОРСЬКИЙ РАЙОН

15.02.2020

(п’ятниця)

с/м

Європейський ліцей

12:00 – 13:00

Ігри за 9 – 11 місця

3 м. 1 гр. – 3 м. 2 гр.

 

 

 

13:00 – 14:00

Ігри за 5 – 8 місця

2 м. 1 гр. – 2 м. 2 гр.

 

 

 

14:00 – 15:00

Ігри за 5 – 8 місця

2 м. 4 гр. – 2 м. 3 гр.

 

 

 

15:00 – 16:00

Ігри 1 - 4 місця

1 м. 4 гр. – 1 м. 3 гр.

 

 

 

16:00 – 17:00

Ігри 1 - 4 місця

1 м. 1 гр. – 1 м. 2 гр.

 

 

 

ПЛЕЙ-ОФ МАЛИНОВСЬКИЙ РАЙОН

17.02.2020

(понеділок)

с/м

ОНВК 53

12:00 – 13:00

 

 

Гра 5: переможений гри 1 – переможений гри 4

 

13:00 – 14:00

 

 

Гра 6: переможений гри 2 – переможений  гри 3

 

14:00 – 15:00

Ігри за 1-4  місця

1м. 1 гр. – 1м. 2 гр.

 

 

 

15:00 – 16:00

Ігри за 1-4  місця

2м. 1 гр. – 2м. 2гр.

 

 

 

ПЛЕЙ-ОФ МАЛИНОВСЬКИЙ РАЙОН / ПЛЕЙ-ОФ ПЕРШІСТЬ «ЧОРНОГО МОРЯ»

17.02.2020

(понеділок)

с/м

ОЗОШ №25

12:00 – 13:00

 

 

 

Гра 3: 1 м. 3 гр. – 2 м. 2 гр.

13:00 – 14:00

 

 

 

Гра 4. 1 м. 4 гр. – 2 м. 1 гр.

14:00 – 15:00

Ігри за 5-8 місця

3 м. 1 гр. – 3 м. 2 гр.

 

 

 

15:00 – 16:00

Ігри за 5-8 місця

4 м. 1 гр. – 4 м. 2 гр

 

 

 

ПЛЕЙ-ОФ СУВОРОВСЬКИЙ РАЙОН

18.02.2020

(вівторок)

с/м

ОНВК № 24

12:00 – 13:00

Ігри за 1-4  місця

1м. 1 гр. – 1м. 2 гр.

 

 

 

13:00 – 14:00

Ігри за 1-4  місця

2м. 1 гр. – 2м. 2гр.

 

 

 

14:00 – 15:00

Ігри за 5-8 місця

3м. 1 гр. – 3м. 2 гр.

 

 

 

15:00 – 16:00

Ігри за 5-8 місця

4м. 2 гр. - 4м. 1 гр.

 

 

 

СУВОРОВСЬКИЙ РАЙОН

18.02.2020

(вівторок)

с/м

Гімназія № 7

12:00 – 13:00

 

ОЗОШ № 44 – Гімназія № 7

 

 

ПЛЕЙ-ОФ КИЇВСЬКИЙ РАЙОН

19.02.2020

(середа)

с/м

ОЗОШ № 81

12:00 – 13:00

Ігри за 7-9 місця

3м. 1гр. – 3м. 3гр.

 

 

 

13:00 – 14:00

Ігри за 4-6 місця

2м. 1гр. – 2м. 3гр.

 

 

 

14:00 – 15:00

Ігри за 1-3 місця

1м. 1гр. – 1м. 3гр

 

 

 

ПРИМОРСЬКИЙ РАЙОН БАСКЕТБОЛ 3х3

20.02.2020

(четвер)

 

с/м

УСК «ОДЕСА»

 

11:00 – 18:00

Старша вікова категорія юнаки та дівчата 2003 року народження та молодше

Молодша вікова категорія юнаки та дівчата 2005 року народження та молодше

ПЛЕЙ-ОФ ПЕРШІСТЬ «ЧОРНОГО МОРЯ»

21.02.2020

(п’ятниця)

с/м

СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д.

12:00 – 13:00

 

 

Ігри за 9 – 15 місця

Група 1

1-4

 

13:00 – 14:00

 

 

Ігри за 9 – 15 місця

Група 1

2-3

 

МАЛИНОВСЬКИЙ РАЙОН БАСКЕТБОЛ 3х3

24.02.2020

(понеділок)

с/м

УСК «ОДЕСА»

11:00 – 18:00

Старша вікова категорія юнаки та дівчата 2003 року народження та молодше

Молодша вікова категорія юнаки та дівчата 2005 року народження та молодше

ФІНАЛ міста Одеса  БАСКЕТБОЛ 3х3

28.02.2020

(п’ятниця)

с/м

УСК «ОДЕСА»

11:00 – 18:00

Старша вікова категорія юнаки та дівчата 2003 року народження та молодше

Молодша вікова категорія юнаки та дівчата 2005 року народження та молодше