В Киеве состоялось совещание с представителями областных и городских федераций баскетбола

Просмотров: 414

Встреча, на которой обговаривались текущие дела, прошла под руководством генерального секретаря ФБУ Владимира Драбиковского.

Перечень основных вопросов, которые поднимались на совещании, подается языком оригинала.

Серед питань порядку денного наради, ініційованої президентом ФБУ Михайлом Бродським, було запровадження рейтингу обласних і міських федерацій баскетболу. Радник Президента ФБУ Олександр Гаврилов доповів представникам регіональних відділень федерацій про принцип утворення рейтингу.

Особливу увагу він звернув на важливість перебування осередків в інформаційному полі. Обов’язковим є наявність сайту і сторінки у соцмережах. Позиція у рейтингу залежатиме від кількості проведення в області чи місті суддівських і тренерських семінарів, кількості делегованих у збірні вихованців, кількості тренерів відповідної ліцензії, кількості відділень баскетболу в обласних чи міських ДЮСШ та СДЮСШОР тощо. Для найактивніших регіонів будуть передбачені заохочення.

Делегатів було ознайомлено із новими положеннями Мінмолодьспорту і порядком взаємодії обласних та міських федерацій із місцевими адміністраціями щодо атестації тренерів. Обговорювалися питання проведення ВЮБЛ, системи відбору гравців до збірних команд України U-15 i U-16. Чимало дискусій викликала система проведення Шкільної ліги 3х3.

Окремий акцент було зроблено на те, що місцеві осередки розвитку баскетболу мають бути активними у проведенні змагань, висвітленні власної діяльності на усіх рівнях, а також пошуку спонсорів та партнерів. Від якісної роботи на місцях залежить не лише масовий баскетбол, а й успіхи збірних команд. Федерація баскетболу буде надавати усіляку консультаційну, медійну, юридичну і методичну підтримку.

Источник: ФБУ