Зіграно матчі одеського етапу СБЛУ

Просмотров: 662

 

На Одещині триває турнір першого етапу Студентської баскетбольної ліги України. У спорткомплексі Одеського екологічного університету 17 листопада зустрілися представники лідируючої групи, команди, які на той час йшли без поразок. У цей день студенти-екологи приймали на своєму майданчику хлопців з морського університету.

Для команди ОНМУ ця зустріч була шостою в поточному турнірі, для Екологічного університету - п'ятою. Втім, напруженої боротьби в цьому поєдинку глядачі не побачили. Майже відразу зі старту "моряки" вирвалися вперед, і вже після першої чверті відірвалися більш ніж на 10 очок - 19:8. "Неввічливі" гості і в подальшому не робили послаблень господарям майданчику, і в підсумку виграли з відривом більше 30 пунктів - 59:28.

У чоловічому турнірі Одеської обласної Студентської ліги впевнено на першому місці йдуть хлопці з Одеського національного морського університету, які виграли всі 6 матчів, і набрали 12 очок. На другій сходинці турнірної таблиці розташувалася ще одна команда "моряків" з Одеської морської академії, але "академіки", які також провели 6 зустрічей, мають 2 поразки, і 10 турнірних пунктів в активі. Екологи з однією поразкою в 5-ти матчах залишилися третіми.

Без поразок, але з меншою кількістю проведених зустрічей йдуть студенти Будівельної і Юридичної академій. У турнірі жіночих команд, як і у чоловіків, лідирує колектив морського університету - "морячки" мають п'ять перемог в п'яти зустрічах. 7 очок у дівчат з юридичної академії, шість - у студенток національного університету. Втім, серед тіньових лідерів турніру залишаються команди педагогічного університету та будівельної академії, які провели по дві зустрічі, і обидві виграли. Так що все найцікавіше у нас ще попереду.