Перемога над прямим конкурентом: «ІнтерХім» обіграв «Рівне»

Просмотров: 54
Перемога над прямим конкурентом: «ІнтерХім» обіграв «Рівне»

Особливо вдало одеські баскетболістки зіграли у другій чверті, заклавши фундамент необхідної перемоги.

Жіноча Суперліга, 4 грудня, МЦД «ФОК»
«ІнтерХім-СДЮСШОР імені Літвака» - «Рівне-ОШВСМ» - 65:58 (14:15; 15:7; 19:18; 17:18)
Протокол матчу

Першу чверть у складі «ІнтерХіма-СДЮСШОР імені Літвака» дуже продуктивно провели капітан Світлана Колібабчук та Діана Бондарюк, яка відзначилась шістьма балами поспіль. Але цього виявилося замало адже у рівненської команди просто нестримною була Анастасія Кучерьонок.

Такий стан справ мотивував нашу команду до активних дій – Світлана Колібабчук спочатку закинула з-за дуги, а потім зробила ще й «ендван». Підтримала її Ксенія Панькіна, яка атакувала переважно з-під кільця і одеситки вийшли вперед на сім балів.

Третю десятихвилинку «ІнтерХім» розпочав з двох дальніх влучань від Самбурської та Корінної і через деякий час команді вдалося заволодіти п’ятнадцятиочковою перевагою. Але розслаблятися не довелося, номінальні гості швидко відіграли дев’ять пунктів, відновивши інтригу. Вирівняти становище одеситкам дозволили вдалі дії Самбурської і Мбайє.

В фінальній десятихвилинці суперниці знову обмінялися результативними відрізками. Спочатку підопічні Ірини Щипакіної вдало діяли на майданчику, але в гостей до останнього штампувала очки Анастасія Кучерьонок. Саме форвард «Рівного» і поставила крапку в цьому матчі, 65:58 – непроста перемога «ІнтерХіма-СДЮСШОР імені Літвака».

Лідерами нашої команди у цьому поєдинку були Світлана Колібабчук (14 очок), Євгенія Мбайє (11 очок) та Ніка Корінна (11 очок + 5 підбирань). У гостей відзначимо Анастасію Кучерьонок (28 очок).

Третій поєдинок підряд одеситки проведуть завтра, у понеділок, проти одного з фаворитів чемпіонату «Франківська-Прикарпаття-ПНУ». Початок зустрічі об 11-й годині.