«БІПА» у фантастичному матчі взяла реванш у «Київ-Баскета» за поразку в першому колі

Просмотров: 187
«БІПА» у фантастичному матчі взяла реванш у «Київ-Баскета» за поразку в першому колі

В протистоянні нервів впродовж трьох овертаймів міцнішими виявилися гравці нашої команди, які зуміли проявити характер і вирвати перемогу.

Суперліга. 20 грудня, ПС «Галичина»
«Київ-Баскет» - «БІПА-Збірна Одеської області» - 3ОТ 101:102 (22:21, 11:20, 22:17, 18:15, 11:11, 8:8, 9:10)
«Київ-Баскет»: Заплотинський 9 + 8 підбирань, Кошеватський 2, Дубоненко 34, Мусієнко 28 + 8 підбирань + 7 передач, Новіков 7 + 5 підбирань – старт, Кісільчук 8, Дюпін 1, Юрченко 10 + 10 підбирань, Сергейко 2.
«БІПА-Збірна Одеської області»: Малиновський 1 + 6 підбирань, Ткаченко 9 + 8 підбирань, Кабацюра 12 + 7 підбирань + 5 блок-шотів, Рябчук 18 + 9 підбирань + 6 передач + 5 перехоплень, Кадигроб 14 + 5 підбирань – старт, Конєв 14, Шашков 29 + 5 підбирань, Свірський 2, Унгурян 3, Товкач.
Протокол матчу

Основна інтрига матчу полягала у тому чи вдасться «БІПІ» відплатити «Київ-Баскету» за поразку в попередній зустрічі команд і засмутити підопічних Володимира Холопова втретє поспіль після програшів «Будівельнику» і «Дніпру». Сюжет цієї зустрічі виявився напрочуд непередбачуваним і змусив триматися за серце багатьох вболівальників одеситів. Стартова 10-хвилинка промайнула за рівної боротьби суперників і завершилась з мінімальною перевагою киян – 22:21.

Далі «БІПА» встигла двічі обмінятися лідерством із «Київ-Баскетом» і завдяки зусиллям Рябчука та Шашкова змусити наставника суперників брати тайм-аут. Це не допомогло і не минуло і двох хвилин як Володимир Холопов знову взяв хвилину. Кирило Свірський встиг закинути два бали і довести перевагу одеситів до 8 пунктів, як у справу втрутився форс-мажор. В залі вимкнулось світло і знадобився час на підключення до генератора після чого Ярослав Кадигроб закинув неймовірний баззер-бітер, ті ж «+8» для підопічних Вадима Пудзирея.

Третя та четверта чверть пройшли за перемінного успіху команд: спочатку киянам вдалося наздогнати суперників, а потім одесити знову знаходили козирі для відповіді опонентам. В останні хвилини основного часу одеситам не щастило з реалізацією своїх атак і номінальні господарі зуміли підібратися на відстань одного точного кидка. Під час атаки столичної команди Євген Ткаченко заробив свій п’ятий фол на Кошеватському, який, доречі, повернутися до гри так і не зумів. Арбітри дали неспортивний фол і призначили чотири штрафних поспіль, три з яких Дюпін схибив. Після цього ще один фол заробив на собі Новіков, який закинув тільки один кидок, встановивши рівний рахунок. Овертайм.

Додатковий час краще розпочали одесити забивши двічі поспіль, але це був тільки початок. Дубоненко разом з Мусієнко зуміли створити диво і стали регулярно влучати з-за дуги. Це при тому, що майже весь основний час гравці «Київ-Баскета» хибили триочкові. Все це вилилось в рекордні три (!!!) овертайми. Причому під час останнього одесити програвали 7 очок, але знайшли в собі сили і зусиллями Рябчука, Шашкова та Кабацюри відігралися і вийшли вперед. За три секунди до кінця овертайму Кабацюра поставив супернику блок-шот на дузі. Здавалося б перемога вже в кармані, але Юрченко після вкидання з-за бокової заробив на собі фол. Фактично доля поєдинку вирішувалася з лінії штрафних. Досвідчений центровий був двічі неточний і цифри на табло не змінилися. 102:101 – неймовірно нервова перемога на характері від одеситів, які завдяки цьому закріпилися на другому місці в таблиці!

Фантастичний матч за «БІПУ» провів Олександр Шашков, який встановив особистий рекорд сезону (29 очок + 5 підбирань). Також відзначимо Олександра Рябчука (18 очок + 9 підбирань + 6 передач + 5 перехоплень), Ярослава Кадигроба (14 + 5 підбирань), Анатолія Конєва (14 очок) та Іллю Кабацюру (12 + 7 підбирань + 5 блок-шотів). В «Київ-Баскета» було два лідера – Ігор Дубоненко (34 очки) та Антон Мусієнко (28 очок + 8 підбирань + 7 передач).