«БІПА» шокувала «Політехніку» ефектним реваншем у повторному поєдинку

Просмотров: 40
«БІПА» шокувала «Політехніку» ефектним реваншем у повторному поєдинку

Одесити повністю провалили старт поєдинку і мали всі шанси програти, але у третій чверті наші баскетболісти просто знищили суперника, який так і не зміг оговтатися.

Суперліга. 18 лютого. Івано-Франківськ. Манеж КФВ
«Політехніка-Галичина» - «БІПА-Збірна Одеської області» - 80:88 (31:15; 19:16; 9:34; 21:23)
«Політехніка-Галичина»: Кич 9, Ожегов 14, Бережний 13 + 12 підбирань + 6 передач, Станішевський 10, Горобченко 14 + 6 підбирань + 6 передач – старт, Бартоломеєв, Крамар 3, Федчук 8, Тіщенко 9.
«БІПА-Збірна Одеської області»: Ткаченко 16 + 6 підбирань, Кабацюра 10 + 6 підбирань + 4 передачі, Рябчук 6 + 9 підбирань + 6 передач, Кадигроб 8, Кобець 2 – старт, Конєв 2, Шашков 22, Унгурян 16, Николенко 6.
Протокол матчу

Старт повторної зустрічі проти «Політехніки» став справжнім кошмаром для одеситів. Галичани розпочали гру з ривка 9:2, до якого приклали руку Кич, Горобченко та Ожегов. Баскетболістам «БІПИ» не вдавалася гра у захисті, до того ж у суперників залітали майже всі кидки. У цій ситуації зовсім не дивно було те, що першу чверть команди завершили з більш ніж подвійною перевагою номінальних господарів. В наступні 10 хвилин положення ще тільки погіршилося і наша команда поступалася вже 19 очок.

В перерві Вадим Пудзирей знайшов правильні слова і гравці «БІПИ» повернулись на паркет настільки вмотивованими, що навіть перевершили стартову навалу «Політехніки». Одесити виграли чверть із рахунком 34:9 і навіть два тайм-аути від Ярослава Зубрицького не допомогли. Баскетболісти «БІПИ-Збірної Одеської області» на відмінно відіграли у захисті і за рахунок гарної командної гри в атаці зуміли вийти вперед на 6 пунктів.

Фінальна 10-хвилинка минула у запеклій боротьбі, галичани всіма силами намагалися врятувати поєдинок. Навіть трохи перестаралися – Ожегов та Бережний відправилися відпочивати раніше за фінальну сирену за перебір фолів. Натомість в одеситів майже всі свої спроби реалізували Унгурян, Шашков і Ткаченко, що принесло команді важливу перемогу – 88:80.

Найбільш результативно за «БІПУ» у цьому матчі зіграли Олександр Шашков (22 очки), Владислав Унгурян (16 очок) та Євген Ткаченко (16 очок + 6 підбирань). За «Політехніку» відзначились Михайло Горобченко (14 очок + 6 підбирань + 6 передач), Максим Ожегов (14 очок) та Владлен Бережний (13 очок + 12 підбирань + 6 передач).

Вже завтра команда Вадима Пудзирея зіграє з «Прикарпаттям-Говерлою» о 14:00.