«БІПА» поступилася «Київ-Баскету»

Просмотров: 84
«БІПА» поступилася «Київ-Баскету»

Одесити непогано розпочали поєдинок і протягом всієї гри зберігали шанси на успіх. Однак кінцівку краще провели кияни.

Суперліга. 16 березня. Львів, ПС «Галичина»
«Київ-Баскет» - «БІПА-Збірна Одеської області» - 73:68 (18:19; 19:17; 23:17; 13:15)
«Київ-Баскет»: Заплотинський 10 + 9 підбирань, Кісільчук 6 + 5 підбирань, Кінгсбі 29, Дубоненко 3, Новіков 4 – старт, Кошеватський 2, Фреш-Стаханов 4, Юрченко 3, Мусієнко 12 + 7 підбирань.
«БІПА-Збірна Одеської області»: Унгурян 20 + 5 передач, Ткаченко, Кабацюра 18 + 7 підбирань, Рябчук 4 + 5 підбирань, Кадигроб 14 – старт, Конєв 1, Малиновський, Шашков 5, Агафонов 3 + 7 підбирань, Николенко 3.
Протокол матчу

Поєдинок проти киян почався для «БІПИ» з великої неприємності адже в простій ситуації отримав пошкодження і не зміг повернутися у гру Євген Ткаченко. Втрата одного з лідерів не зламала команду і одесити зуміли захопити ініціативу.

Вдалий відрізок одесити видали у другій чверті, коли завдяки активності Унгуряна і Кабацюри відірвалися на вісім очок. Однак ще до великої перерви номінальні господарі вирвалися вперед – двічі здалеку відзначилися Мусієнко і Дубоненко. До того ж, швидко три фоли заробив Андрій Агафонов і це позначилося на можливості жорстко грати у захисті.

Дуже непоступливою вийшла третя чверть – Ілля Кабацюра заробив чимало очок з лінії штрафних, змушуючи суперників раз за разом порушувати правила. Свій козир знайшовся і в «Київ-Баскета» - кураж спіймав єдиний легіонер киян Даней Кінгсбі, який влучив кілька кидків перед фінальною десятихвилинкою і оформив ривок столичної команди.

Одесити не полишили спроб виправити ситуацію навіть при «-12» і ціною величезних зусиль скоротили відставання до 1 балу. На жаль у вирішальний момент з-за дуги був точний Кісільчук, ще два бали додав Кінгсбі, а гравці «БІПИ» не зуміли реалізувати свої атаки. Через цю поразку одесити опустилися на третю сходинку у таблиці.

Результативну гру за «БІПУ» видали Владислав Унгурян (20 очок + 5 передач) та Ілля Кабацюра (18 очок + 7 підбирань). У гостей відзначимо Данея Кінгсбі (29 очок).

Наступний поєдинок одесити мають зіграти 24 березня в южненському ФСК «Олімп» проти «Черкаських мавп».