ІнтерХім-СДЮСШОР виборов бронзу Жіночої Суперліги

Просмотров: 525

 

Одеський ІнтерХім-СДЮСШОР виграв другий матч серії за третє місце Жіночої Суперліги у київського Динамо 80:61. Таким чином підопічні Ірини Щипакіної стали бронзовими призерками Чемпіонату України.

Одеситкам без надзусиль вдалося заволодіти ініціативою. Включивши агресивний захист на початку гри, вони здійснили очковий ривок і завершили першу чверть з 12-очковою перевагою. Відпочивати команди пішли за рахунку 44:27 на користь ІнтерХіма. Гості набагато активніше діяли під щитом суперниць, а коли хтось не витримував темпу, було кому вийти на паркет і продовжити переможну справу. Запасні в ІнтерХіма набрали 21 очко, а у Динамо тільки 8. 

Лише у заключній чверті ІнтерХім послабив свій "зашморг" і підопічні Володимира Рижова заграли результативніше, ба більше - переграли Динамо на цій ділянці матчу 22:19. Але то був схоже реверанс прихильникам - ми команда, а медальні завдання - справа дня завтрашнього. Найрезультативнішим гравцем матчу стала Наталя Перепелиця - 18 очок, в ІнтерХіма закидали менше, але більше гравців записали до свого активу більше 10 закинутих - Калібабчук, Карп і Сівакова.

ІнтерХім-СДЮСШОР - бронзовий призер Чемпіонату України, київське Динамо - четверте, а золото виборюють Авангард і ТІМ СКУФ. Перший поєдинок виграли "пантери", другий матч у тій парі - 28 квітня.

Жіноча Суперліга

Серія за 3 місце (до двох перемог)

24 квітня

м. Київ

Динамо – ІнтерХім-СДЮСШОР 61:80
Статистика матчу

Рахунок у серії 0:2

 

http://fbu.ua