Одеські рятувальники провели навчальний захід для учнів СДЮСШОР імені Літвака та команд-учасниць ОДБЛ категорії «KIDS»

Просмотров: 263
Одеські рятувальники провели навчальний захід для учнів СДЮСШОР імені Літвака та команд-учасниць ОДБЛ категорії «KIDS»

Юним гравцям Одеської дитячої баскетбольної ліги (ОДБЛ) важливо не тільки добре грати, а і знати що робити, якщо натрапили на вибухівку. Саме тому у СДЮСШОР імені Літвака Б.Д. відбувся захід від одеських рятувальників для баскетболістів 2011-2012 р. н., на якому дітей докладно познайомили з правилами поведінки в небезпечних ситуаціях.

Спілкування рятувальників з дітьми відбувалося в перерві між іграми другого раунду ОДБЛ. Саме тому учасники змогли не тільки відпочити, але і отримати потрібні знання. Піротехніки продемонстрували дітям бронежилети, шоломи, а також повний перелік вибухівки, яку можливо побачити просто у траві біля будинку. Серед них були учбові ручні гранати, протипіхотні та протитанкові міни і гранатомети.

Речниця ДСНС України в Одеській області, Марина Мартиненко разом з колегами-піротехніками розказали про принцип дії кожного виду такої зброї і перші дії з безпеки: «Ми відразу ж перевірили наскільки нас уважно слухали і поставили юним гравцям запитання, провели таку гру. Діти дуже хотіли отримати подарунки і активно відповідали на питання. Нам вдалося знайти з ними спільну мову і зацікавити їх», - сказала представниця ДСНС.

За кожну правильну відповідь учасники зустрічі отримували спеціальні блокноти, зошити та інші подарунки від рятувальників. Гарно засвоїли нові знання багато юних баскетболістів, серед яких був і Данило Кулай: «Мені дуже сподобалась ця зустріч, дізнався багато цікавих деталей щодо безпеки у воєнний час. Побачив учбові міни, гранати, РПГ і отримав гарний зошит за правильну відповідь на запитання, залишився дуже задоволений», - сказав хлопчик.

На думку директора СДЮСШОР імені Літвака Б.Д. Сергія Стразова, спілкування дітей з рятувальниками вийшло і цікавим, і продуктивним: «В процесі тренувань у школі ми постійно стикаємося з повітряними тривогами, по всій країні є прильоти крилатих ракет та боєприпасів, в тому числі у Одеській області. Тому для дітей така зустріч була дуже необхідною, мені сподобався формат заходу – хлопчикам і дівчатам показали які бувають види мін, гранат і, відразу ж, розповіли, що потрібно робити. Були присутні і батьки наших юних гравців, для яких також було корисно отримати таку інформацію. Від Одеської міської федерації баскетболу та від школи хочу подякувати рятувальникам за те, що вони завітали до нас і провели роботу з дітьми», - підкреслив директор СДЮСШОР.

Корисні заходи для молодших гравців ОДБЛ продовжаться. Завтра о 12:00 відбудеться баскетбольний майстер-клас від команди «БІПА-Збірна Одеської області», який Одеська міська федерація баскетболу проводить спільно з відділенням НОК України в Одеській області в рамках проекту «Do like olimpians». Приводьте дітей і хай вони отримають нові знання та вміння.