Гравці та тренери одеської «БІПИ» взяли участь у проекті НОК України

Просмотров: 211
Гравці та тренери одеської «БІПИ» взяли участь у проекті НОК України

Близько 100 юних баскетболістів взяли участь в проекті «Do like olympians», який був організований відділенням НОК України в Одеській області та БК «БІПА-Збірна Одеської області» при підтримці Одеської міської федерації баскетболу.

Зустріч дітей з професіоналами відбулась в стінах СДЮСШОР імені Бориса Літвака в перерві між фінальними матчами Одеської дитячої баскетбольної ліги (ОДБЛ) категорії KIDS 2011-2012 років народження, щоб учасники змогли і перепочити, і дізнатися багато корисного. На майстер-клас також завітали високі гості: мер Одеси Геннадій Труханов, віце-мер Павло Вугельман, голова постійної комісії з питань освіти, культури та спорту Одеської міськради Олег Етнарович і голова управління фізичної культури та спорту ОМР Руслан Пуздрач.

Міський голова привітав юних спортсменів з прийдешніми новорічними святами та подякував команді майстрів за роботу з дітьми: «Нині даєте багатьом приклад того, як можна обходитися без легіонерів і показувати хороший результат. Я за наш спорт, це гарний зразок для дітей, які зараз знаходяться тут, що, займаючись улюбленою грою, можна отримати перспективи росту і заграти у команді майстрів. Ми всіляко це підтримуватимемо», - сказав міський голова.

Розпочалася зустріч з дітьми з розповіді головного тренера «БІПИ» Вадима Пудзирея та капітана команди Олександра Рябчука про спортивну кар’єру, після чого діти змогли поставити свої запитання. Всупереч очікуванням, юні баскетболісти просто засипали гравця та наставника цілою купою запитань. Цікаво, що за поставлені питання вони отримували маленькі олімпійські сувеніри з рук ще однієї вихованки СДЮСШОР імені Літвака 22-річної Анни Сугак, яка є стипендіаткою НОК України.

«Мені було дуже приємно передати свій досвід юному поколінню, тим більше, у СДЮСШОР імені Бориса Літвака, яку ми самі пройшли. Думаю, вийшло дуже хороше, живе спілкування, діти отримали відмінний заряд емоцій. Впевнений, вони старатимуться на тренуваннях та зростатимуть з кожною грою», – сказав головний тренер «БІПИ» Вадим Пудзирей.

«Чесно кажучи, я не пам'ятаю зустрічей з командами майстрів, коли я був у такому віці. Дуже добре, що є така можливість для дітей. Нам поставили багато запитань, запитували про улюблену команду в НБА, кількість медалей і найбільш пам'ятний сезон, гру та кидок. І ще ми показали дітям слем-данки та як правильно робити дриблінг. Думаю для них це добрий стимул до зростання», - сказав капітан «БІПИ» Олександр Рябчук.

Діти отримали не тільки цікаві відповіді, а і подарунки від відділення НОК України в Одеській області, який, нагадаємо, очолює олімпійський чемпіон Микола Мільчев. За словами його заступника Владислава Єфімова, активність та такий живий інтерес до спорту дітей дуже надихає.

«Коли бачиш очі дітей, які так горять, бачиш інтерес – розумієш, що ми працюємо не дарма. Хотів би подякувати директору СДЮСШОР імені Литвака Сергію Стразову за допомогу в організації заходу. Я думаю, що все вийшло добре, діти ставили багато питань і були дуже активні. Окрема подяка Вадиму Пудзирею і Олександру Рябчуку за такі докладні відповіді та увагу до юного покоління», – сказав представник відділення НОК України в Одеській області.

На додачу кожен з хлопчиків та дівчат отримали фірмову футболку від олімпійського осередку Одещини, а СДЮСШОР імені Літвака в рамках НОК України «Олімпійська мрія» отримала комплект волейбольних і баскетбольних м’ячів. На отриманих футболках діти дуже швидко зібрали автографи гравців «БІПИ».

«Я отримав море задоволення від зустрічі з гравцями «БІПИ», нам розповіли багато цікавого, показали слем-данки. Ми отримали подарунки і, в той же час, багато емоцій, я просив, щоб мені розписалися на футболці, всі гравці залишили автографи. Звичайно, я тепер більш пильно стежитиму за виступами «БІПИ», - поділився враженнями юний гравець БК «Шипи» Микита Хаджиков.

Завершився майстер-клас численними фото з гравцями «БІПИ» і загальними фото на пам’ять. Також дітям вручили солодкі подарунки від Одеської міської федерації баскетболу та клубу.

«Для нас найприємнішим було бачити, що хлопчики та дівчата були активні та зацікавлені. Близько ста дітей у залі – це справді дуже здорово. Ті з них, хто не лінуватимуться, зможуть через якихось 10 років поповнити лави одеської команди», - підкреслив директор СДЮСШОР імені Літвака Сергій Стразов.