«ІнтерХім» двічі обіграв «Інваспорт» у Києві

Просмотров: 83
«ІнтерХім» двічі обіграв «Інваспорт» у Києві

Завдяки двом виграним поєдинкам одеситки зуміли закріпитися на третьому місці в таблиці і мають гарні шанси піднятися на сходинку вище.

Жіноча Суперліга. 18 лютого. ПС «Венето»
«ІнтерХім-СДЮСШОР імені Літвака» - «Інваспорт-СДЮСШОР-5 – 74:71 (31:26; 17:15; 16:16; 10:14)
Протокол матчу

Перша зустріч команд вийшла досить нервовою для одеситок. Дівчата добре провели першу половину, але майже впустили перемогу у другій. Більшу частину ігрового часу наші баскетболістки тримали суперниць на відстані семи очок. Проте у четвертій чверті все пішло шкереберть і номінальні гості мали всі шанси зазіхнути на виграш. Але, на щастя одеських вболівальників, гравчині «ІнтерХіма» зуміли виграти битву нервів – 74:71.

Лідером команди за набраними очками у цій зустрічі стала Олена Самбурська (23 очки + 5 підбирань + 5 передач). Також відзначимо капітана Світлану Колібабчук (14 очок + 6 підбирань). У дніпрянок результативно зіграли Ксенія Афанасьєва (25 очок + 10 підбирань + 6 передач) та Тетяна Кулінок (19 очок + 5 підбирань).

Жіноча Суперліга. 19 лютого. ПС «Венето»
«ІнтерХім-СДЮСШОР імені Літвака» - «Інваспорт-СДЮСШОР-5 – 80:71 (27:11; 15:17;13:23; 25:20)
Протокол матчу

Повторна зустріч розпочалася з потужних атак у виконанні Євгенії Мбайє та Олени Самбурської, які демонстрували чудову результативність. Суперниці знайшли в собі сили на відповідь і у другій чверті скоротили відставання з 16 до 8 очок. Щоправда ненадовго, Ніка Корінна доклала зусиль, щоб різниця в рахунку знову була двозначною.

Після перерви одеситки додали в агресії і зуміли відірватися від опоненток вже на 18 пунктів, але зарано повірили в легку перемогу. Гравчині «Інваспорту» влаштували непоганий камбек – 13:2 і повернули інтригу до поєдинку. Дніпрянкам неодноразово вдавалося наблизитися до «ІнтерХіма-СДЮСШОР імені Літвака» на відстань 3-4, однак одеситки у вирішальні хвилини відірвалися на 10 балів.

Авторками вирішального спурту стали Ніка Корінна, Світлана Колібабчук та Олена Самбурська.

Повний кошик суперницям накидали Євгенія Мбайє (23 очки + 7 підбирань + 5 передач) та Олена Самбурська (20 очок + 6 підбирань). В номінальних гостей відзначимо Ксенію Афанасьєву (20 очок + 8 підбирань + 5 передач) та Тетяну Кулінок (21 очко). Наступні поєдинки одеситки знову зіграють у столиці.

З 27 лютого по 2 березня команда Ірини Щипакіної зіграє чотири матчі з «ДЮСШ-УГСП-Переяслав» та «Київ-Баскет-КСЛ».