«БІПА» в гостях розгромила «Політехніку-Галичину»

Просмотров: 85
«БІПА» в гостях розгромила «Політехніку-Галичину»

Одесити добре провели першу половину, влаштувавши суперникам нелегке життя, а далі зіграли «за рахунком» і оформили важливу перемогу.

Суперліга. 15 березня. Львів, ПС «Галичина»
«БІПА-Збірна Одеської області» - «Політехніка-Галичина» - 91: 60 (26:13; 21:12; 20:20; 24:15)
«БІПА-Збірна Одеської області»: Унгурян 10, Ткаченко 3 + 7 підбирань, Кабацюра 16, Рябчук 9, Кадигроб 17 + 5 підбирань – старт, Малиновський 3, Конєв 10 + 5 підбирань, Шашков 11, Агафонов 9 + 6 підбирань, Николенко 3.
«Політехніка-Галичина»: Крамар 12, Федчук, Бережний 16, Тіщенко 6, Горобченко 16 + 8 підбирань + 6 передач, - старт, Кич, Ожегов 4, Бартоломеєв 2, Станішевський, 4.
Протокол матчу

Важливість перемоги над «Політехнікою» для одеситів важко було недооцінити. Майже тиждень тому «Київ-Баскет» в гостях переграв «Дніпро», тож на друге місце претендувати почала відразу вся трійка. Але спочатку - перемога «БІПИ» над львів’янами. Після певних труднощів на старті зустрічі, команда Вадима Пудзирея відповіла своїм ривком, який завершив триочковим влучанням Владислав Унгурян. Більше номінальні гості, які є господарем баблу, у цій зустрічі не лідирували.

Одесити продовжили домінувати і завершили першу чверть з двократною перевагою, до втілення якої в життя доклали руки Кадигроб, Агафонов і Конєв. Провал для «Політехніки» на цьому не завершився, гравці «БІПИ» спокійно робили свою справу, дозволивши суперникам трохи пограти в третій чверті, яка завершилась внічию 20:20. Досягнути якихось інших успіхів галичани не змогли і команда Вадима Пудзирея повернулася на друге місце в таблиці.

Гарний матч за «БІПУ» зіграли Ярослав Кадигроб (17 + 5 підбирань) та Ілля Кабацюра (16 очок). У львів’ян лідерами були Владлен Бережний (16 очок) та Михайло Горобченко (16 очок + 8 підбирань + 6 передач).

Вже завтра на нашу команду чекає серйозне випробування у поєдинку з «Київ-Баскетом». Щоб залишитися на другому місці потрібна тільки перемога. Початок зустрічі о 16:00.