«ІнтерХім» завершив сезон двома перемогами і отримав срібні медалі чемпіонату

Просмотров: 132
«ІнтерХім» завершив сезон двома перемогами і отримав срібні медалі чемпіонату

Одеситки двічі дуже впевнено обіграли «Збірною Полтавської області» і по завершенні другого поєдинку отримали комплект срібних нагород з рук голови Одеської обласної федерації баскетболу Сергія Назаренка та виконавчого директора Одеської міської федерації баскетболу Сергія Стразова. Вітаємо дівчат із заслуженим успіхом!

Жіноча Суперліга. 8 квітня. Одеса, СК «Динамо»
«Збірна Полтавської Області-СумДПУ-КДЮСШ 1» - «ІнтерХім-СДЮСШОР імені Літвака» - 46:87 (16:26; 6:26; 11:20; 13:15)
Протокол матчу

Підопічні Ірини Щипакіної розпочинали поєдинок з полтавчанками у ранзі володарів срібних нагород Жіночої Ліги і остаточну перемогу залишалося лише оформити. До справи команда приступила не зволікаючи і доволі швидко відірвалася на 10 пунктів. Кілька разів «Збірній Полтавської області» вдавалося скорочувати відставання, але дуже і дуже впевнена гра всієї команди, в якій особливо виділялася Ксенія Панькіна, звела всі зусилля нанівець.

Решту зустрічі одеситки присвятили награванню ростеру на майбутній сезон і, з найкращої сторони себе змогли проявити юна Антоніна Глухова, яка набрала 2 очки + 9(!) підбирань + 3 передачі + 4 перехоплення, та Софія Ласточкіна, на рахунку якої 12 очок + 9 підбирань + 4 передачі + 3 перехоплення. Перемога не заставила на себе чекати – 87:46.

Найрезультативнішим гравцем матчу стала Ксенія Панькіна із потужним дабл-даблом (27 очок + 10 підбирань). У складі «Збірної полтавської області» відзначимо Валентину Оніщенко (14 очок + 6 підбирань + 5 передач) та Анастасію Мельник (12 очок).

Жіноча Суперліга. 9 квітня. Одеса, СК «Динамо»
«Збірна Полтавської Області-СумДПУ-КДЮСШ 1» - «ІнтерХім-СДЮСШОР імені Літвака» - 44:110 (7:35; 13:26; 15:29; 9:20)
Протокол матчу

У другій зустрічі одеситки ще покращили показники і вже в першій чверті «вибили» 35 очок. Далі ігровий час знову отримали молоді гравці, відзначитися вдалося кожній виконавиці, яка виходила на майданчик. Загалом дівчата «настріляли» 110 очок і здобули потужну перемогу, після чого залишалося лише отримати свої срібні нагороди, до яких команда йшла весь сезон.

Спочатку капітан команди Світлана Колібабчук отримала кубок за друге місце, а потім Сергій Назаренко і Сергій Стразов нагородили команду, тренерів Ірину Щипакіну та Катерину Глухову, а також президента клубу Віктора Ворожко. Також нагороду «кращій центровій чемпіонату» від Федерації баскетболу України отримала Євгенія Мбайє, а фінальним акордом стало святкування успіху у чемпіонаті – дівчата підняли над головою кубок і вигукнули слова з якими розпочинали кожен поєдинок протягом сезону та сфотографувалися на пам’ять.

Вітаємо команду, тренерський штаб, президента клубу та спонсорів – компанію «ІнтерХім» та у наступному році очікуємо на золоті медалі!