Екологи найсильніші: в Одесі розіграли турнір «Odesa Students 3х3 2023»

Просмотров: 66
Екологи найсильніші: в Одесі розіграли турнір «Odesa Students 3х3 2023»

Сезон баскетболу 3х3 в нашому місті стартував з студентського турніру СБЛУ під назвою «Odesa Students 3х3 2023», в якому змагалися студенти одеських вишів. Змагання, які відбулися 19 травня, в стінах свого спорткомплексу гостинно прийняв НУ «Одеська Політехніка».

За правилами турніру команди мали складатися виключно зі студентів, причому з одного навчального закладу і максимальним віком - до 25 років. Таких назбиралося 20 – 15 чоловічих і 5 жіночих команд.

Змагання студентів з баскетболу 3х3 в Одесі є доброю традицією, але цього року ще і стали своєрідною компенсацією за відсутність студентської ліги з баскетболу 5х5, яка не відбулася з об’єктивних причин.


Першими турнір «відбігали» дівчата, серед яких перше місце посіла команда Одеського державного екологічного університету з гравчинею «ІнтерХіма» Яною Самур у складі.

У вирішальному матчі «екологині» перемогли команду ОНУ імені Мечникова – 21:4. Третіми стали представниці НУ ОЮА.

Далі на два корти продовжили грати чоловіки. Враженнями від побаченого поділився виконавчий директор ОМФБ Сергій Стразов:
«На майданчику було багато цікавих ігор і рівень учасників змагань був достатньо високим. В підсумку перемогли команди Одеського екологічного університету і серед хлопців, і серед дівчат – за них грають баскетболісти і баскетболістки з досвідом гри в Суперлізі та Вищій лізі чемпіонату України. Хочу подякувати національному університету «Одеська Політехніка» за наданий нам зал. Тут завжди комфортно грати, він дуже просторий, з трибунами і можливістю для глядачів спостерігати за турніром. Нам навіть вдалося організувати трансляцію змагань на основному корті».

Серед хлопців до вирішальних ігор дійшли представники ОДУВС, ОНТУ, ОДЕКУ та ПНПУ. В матчі за третє місце майбутніх поліцейських перемогли технологи з ОНТУ з дуже переконливим рахунком 21:10.

Доречі за цю команду грали троє братів Рудиків, один з яких - Микита є гравцем одеської «БІПИ», але слово взяв наймолодший Олександр:
«Я вважаю, що ми зіграли на відмінно. Дуже важкий суперник в нас був у півфіналі і тому ми змогли лише поборотися за «бронзу». Але всі хлопці молодці, грали дуже гідно. В останній грі ми зіграли дуже уважно, підтримували високий темп і це стало ключем до нашої перемоги», - сказав гравець команди ОНТУ.

За перше місце між собою спорили представники педагогічного університету та екологи. Тривалий час на корті була рівна боротьба, але потім піти у вирішальний відрив вдалося саме представникам ОДЕКУ, команда ПНПУ нічого не змогла вдіяти – 20:15.

«Дуже цікавою була фінальна гра, навіть на знаю чого саме нам не вистачило, але ми залишилися задоволені участю у цьому турнірі. Дякуємо організаторам за можливість пограти і отримати позитивні емоції», - сказав гравець команди ПНПУ Олег Сергієнко.

Під час нагородження команда ОДЕКУ отримала не тільки медалі та відзнаку за перше місце, організатори відзначили нагородою MVP вихованця одеського баскетболу і гравця молодіжного «Прометея» Ігоря Клімова, який цього дня святкував день народження. Імениннику також подарували фірмовий м’яч від партнера турніру – баскетбольного магазина Basket Family.

Слово баскетболісту:
«В нас дуже позитивні враження від турніру, організатори добре попрацювали. Були навіть смаколики для гравців, я брав участь у багатьох студентських турнірах, але для мене таке вперше. У фіналі в нас був дуже непоступливий суперник, але в нас досвідчена команда, всі хлопці після сезону в непоганій формі, що і допомогло нам перемогти», - сказав Ігор Клімов.

Вже зовсім скоро баскетбол 3х3 в Одесі перейде з залів на вуличні корти і буде радувати гравців та вболівальників. Найближчий турнір - чемпіонат Одеської області з баскетболу 3х3, який відбудеться в Южному.

Всі результати ТУТ

Фотозвіт ТУТ