ФСК Олімп під загрозою знищення. Врятуй спорт Южного!

Просмотров: 224
ФСК Олімп під загрозою знищення. Врятуй спорт Южного!

Один з кращих спорткомплексів в Україні – ФСК «Олімп» в місті Южному опинився під загрозою знищення через роздрібнення комплексу на окремі підрозділи, що ініціює власник комплексу – Фонд Держмайна України та керівництво Одеського Припортового заводу.

Фізкультурно-спортивний комплекс «Олімп» в місті Южному планується розділити на окремі підрозділи – готель та спорткомплекс, що ставить під загрозу продовження його функціонування як повноцінної бази для проведення та прийому змагань, тренувальних зборів всіх рівнів.

ФСК «Олімп» - спортивний комплекс, що не має аналогів в Україні, та є одним з найкращих в Європі, в залах якого щороку з 2004 по теперішній час відбуваються ігри Чемпіонату, Кубку України, міжнародні змагання з баскетболу, волейболу, вільної боротьби. ФСК «Олімп», без перебільшення, є найкращою баскетбольною ареною країни, і вся спортивна спільнота України зацікавлена у збереженні всіх потужностей та унікальних можливостей южненського спорткомплексу. Готель «Еллада» є невід’ємною та важливою складовою спорткомплексу. Розміщення команд спортсменів у готелі «Еллада», який з’єднано галереєю зі спорткомплексом, дозволяє проводити весь комплекс підготовчих процедур і не витрачати час на переїзд від місця проживання до місця змагання.

На сьогодні підтверджено, що територіальна громада Южного готова прийняти з державної до комунальної власності фізкультурно-спортивний комплекс «Олімп», зберігаючи його цілісну структуру. Громада Южного звернулась з відкритим листом до Президента України с проханням вирішити долю спорткомплекса.

Від збереження цієї перлини спортивної архітектури України залежить міжнародний імідж держави, так само, як і розвиток національного спорту.