«ІнтерХім» готовий до старту в чемпіонаті України

Просмотров: 86
«ІнтерХім» готовий до старту в чемпіонаті України

Незабаром одеський «ІнтерХім-СДЮСШОР імені Літвака» розпочне виступи в оновленій жіночій Суперлізі. Напередодні перших матчів чемпіонату головний тренер команди Ірина Щипакіна та капітан Світлана Колібабчук поділилися думками щодо майбутнього сезону.

Незважаючи на незвично довге міжсезоння дівчата виявилися готовими до плідної праці адже все літо тренувались індивідуально. Командна робота для наших гравців розпочалася на самому початку вересня: колектив пройшов вступні тренування і останнім часом майже в повному складі готується до початку сезону. Як зазначила Ірина Щипакіна, низка гравців з початком війни залишила команду. Тож зараз тренерський штаб робитиме ставку на досвідчених баскетболісток, що залишилися, таких як: Світлана Колібабчук, Діана Бондарюк, Євгенія Мбайє, Олена Самбурська та Юліана Мельник та надаватиме шанси молоді продемонструвати свої найкращі якості: «Цього року намагатимемося вивести на новий рівень наших молодих гравців, бо дівчата добре працюють і хочуть прогресувати. Ми їх заявимо на чемпіонат і дивитимемося як їм вдасться себе проявити, чекаємо від них результату. Тішить, що майже всі гравці у команді – це наші вихованки СДЮСШОР імені Літвака. Дуже добре, що ми повертаємось до цього», - сказала фахівець.

Значно серйознішу роль у команді мають відігравати Яна Самур, Ксенія Панькіна, Ганна Бакал. У ростері також будуть: Дар’я Решетнікова, Дар’я Середницька, Ксенія Клевцова, Софія Ласточкіна, Дар’я Зюзько, Анастасія Гармаш та Вероніка Бакал.

Ірина Щипакіна розповіла, що клубу продовжує допомагати компанія «ІнтерХім». І не тільки основній команді, а також дитячим командам, які змогли взяти участь в кількох міжнародних турнірах в Молдові та Румунії. «Хочу подякувати компанії «ІнтерХім» та особисто Анатолію Семеновичу Редеру, який навіть у такий важкий час допомагає клубу та дає можливість розвиватися нашим дітям», - наголосила тренерка.

Підготовка основної команди до найближчих ігор – 12-13 листопада проходить з гарним настроєм та бажанням нових перемог. За словами капітана команди Світлани Колібабчук, в колективі зараз позитивна робоча атмосфера: «Ми активно тренуємося, готуємося до ігор і хочемо гарно виступити. Даватимемо бій усім командам. Деякі наші суперники вже зіграли кілька поєдинків, ми їх дивилися – розберемо і вийдемо на майданчик грати на перемогу», - поділилася баскетболістка.

«Одним із фаворитів сезону є «Франківськ», який підібрав дуже добрий склад. Також «Рівне» та «Вінницькі блискавки» можуть дати гарний бій. Отже, и готуємось і хочемо добре виступити, гідно представити Одесу та нашу школу», - підкреслила Ірина Щипакіна.

Нагадаємо, що в цьому сезоні жіночі команди Суперліги об’єднали з командами Вищої ліги і загалом у чемпіонаті зіграють 13 колективів, які поділили на дві групи. По три кращі команди з кожної групи за підсумками першого етапу чемпіонату боротимуться за медалі. Поки що серії плей-офф проводити не планується. Тож бажаємо нашим баскетболісткам вдалого старту та успішної гри протягом всього сезону.