«ІнтерХім» у Києві двічі обіграв «ДЮСШ-УГСП-Переяслав» з великим рахунком

Просмотров: 120
«ІнтерХім» у Києві двічі обіграв «ДЮСШ-УГСП-Переяслав» з великим рахунком

В обох поєдинках одеситки володіли відчутною перевагою, накидавши суперницям майже по 40 очок в перший та другий ігрові дні.

Жіноча Суперліга. 27 лютого. Київ. ПС «Венето»
«ДЮСШ-УГСП-Переяслав» - «ІнтерХім-СДЮСШОР імені Літвака» - 54:93 (17:25; 9:26; 9:24; 19:18)
Протокол матчу

Зігравши кілька ігор на початку лютого, одеситки отримали можливість добре підготуватися до баблу у Києві. У цих чотирьох зустрічах мала вирішитися доля другого місця, за яке «ІнтерХім-СДЮСШОР імені Літвака» сперечається з «Київ-Баскетом-КСЛ». Але спочатку наші дівчата мали обіграти команду з Переяслава, яка досить непогано стартувала у першому поєдинку.

Проте далі одеситки перехопили ініціативу і пішли у великий відрив, «поливаючи» кошик суперниць численними влучаннями. Вже за результатами першої половини доля матчу була фактично вирішена – 51:26. На цьому «ІнтерХім» не зупинився і зробив різницю у 39 очок. Все це без участі капітана команди Світлани Колібабчук та центрової Діани Бондарюк. Натомість ігрову практику отримали молоді гравці Софія Ласточкіна та Антоніна Глухова.

Кращим гравцем матчу стала Ксенія Панькіна, на рахунку якої дабл-дабл (21 очко + 10 підбирань). Також відзначимо Ніку Корінну (13 очок) та Вероніку Бакал (10 очок + 8 підбирань). У «Переяслава» 10 та більше очок забили Анна Тірон, Тетяна Баштова, Олександра Тимченко та Олександра Герасименко.

Жіноча Суперліга. 28 лютого. Київ. ПС «Венето»
«ДЮСШ-УГСП-Переяслав» - «ІнтерХім-СДЮСШОР імені Літвака» - 44:84 (11:25; 11:28; 12:21; 10:10)
Протокол матчу

У повторній зустрічі одеситки також вийшли на майданчик без своїх лідерів і зуміли на один бал перевершити свій результат, зробивши підсумкову різницю у рахунку – у сорок очок. Дівчата розпочали поєдинок з потужного відрізку – 17:2 і надалі не мали жодних проблем з результативністю. При цьому єдиною, хто трохи псувала нерви нашій команді у складі суперниць стала Дарина Коваль, яка непогано попрацювала у трисекундній зоні. У підсумку друга поспіль перемога – 84:44.

За «ІнтерХім-СДЮСШОР імені Літвака» яскравою грою знову відзначилася Ксенія Панькіна (23 очки + 8 підбирань). У «Переяслава» виділялася Дарина Коваль (12 очок + 8 підбирань).

Вже 1 та 2 березня на одеситок чекає значно серйозніше випробування – команда зіграє з господарками баблу «Київ-Баскетом-КСЛ», який йде на другому місці і в пасиві має лише одну поразку від «Вінницьких блискавок».